Abdullah Akça güven tazeledi

08 Ocak 2018 Pazartesi, 09:52

Manavgat Bakkallar, Bayiler ve Büfeciler Odası’nda yapılan genel kurulda 470 oy alan Abdullah Akça yeniden başkanlığa seçildi.

Manavgat Bakkallar Bayiler ve Büfeciler Odasının 5’nci Olağan Genel Kurulu, MATSO çok amaçlı toplantı salonunda gerçekleştirildi.  Mevcut başkan Abdullah Akça ile Durmuş Yıldız’ın başkanlığa ada olduğu genel kurulu Manavgat Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Öz, Manavgat Ziraat Odası Başkanı Rasim Metin, Sabit ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Sami Dursun Doğan, servisçiler odasının yeni başkanı Mustafa Aydın’da takip etti.

Genel kurulda divan başkanlığını Gazipaşa Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Mustafa Şahin, yardımcılığını ise Alanya Bakkallar Bayiler ve Büfeciler Odası Başkanı Velettin Yenialp yaptı.  Yönetim, denetim kurulu raporları ile bilançonun okunmasıyla devam eden kongrede başkan adaylarının konuşmasının ardından seçime geçildi.

Odaya kayıtlı 840 üyeden 686’sı oy kullandığı seçimde 470 oy alan mevcut başkan Abdullah Akça yeniden başkanlığa seçildi. Diğer aday Durmuş Yıldız, 214 oyda kalırken 2 oy geçersiz sayıldı. Abdullah Akça başkanlığındaki yönetim kurulu asil üyeleri şu isimlerden oluştu; Süleyman Ünal, Ahmet Yaşar Bal, Süleyman Öz, Mehmet Deniz, Hüseyin Kalkan, Celil Çataltepe; Denetim kurulu asil üyeleri ise; Haşim Işık, Hüseyin Dönmez ve Mustafa Servet Ekizarslan.

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz