Başarı Koleji öğrencilerinden TEV’e yeni yıl hediyesi

01 Ocak 2018 Pazartesi, 12:11

Manavgat Başarı Koleji 2C sınıfı öğrencileri yılbaşı çekilişi için biriktirdikleri harçlıklarını Türk Eğitim Vakfı’na (TEV) bağışladı.

Manavgat Başarı Koleji’nde geleneksel olarak öğrenciler arasında düzenlenen yılbaşı çekilişine katılan 2C sınıfı öğrencileri, biriktirdikleri harçlıklarla birbirlerine hediye almak yerine okul yönetimi aracılığıyla TEV’e bağış yaptı. Yapılan bağışın ardından TEV tarafından önemli günlerde yapılan bağışlara özel hazırladığı ‘TEV Yeni Yıl Mutlu Gün Kartları’ öğrencilerin isimleri yazılı olarak gönderildi. 2C sınıfı öğrencileri, 2017’nin son eğitim gününde TEV’den gelen kartları birbirlerine hediye ederek yeni yıllarını kutladı.

Başarı Koleji Genel Müdür Nazmi Ünal, gençlerin, maddi imkânlarla desteklenerek nitelikli eğitime ulaşmaları ve aydınlık yarınların mimarı olmaları gerektiğini belirterek, “Türk Eğitim Vakfı, ülkemizin aydınlık bir geleceğe eğitim ile ulaşabilmesi için her yıl binlerce öğrenciye burs desteği sağlıyor. Bizler de Başarı Koleji olarak böylesine saygın bir kuruma destek vermekten onur duyuyoruz. Bu etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçen öğrencilerimizi tebrik ediyorum” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz