Son Dakika
23 Nisan 2018 Pazartesi

Başkan Sözen’e bir ödül de KAMUDER’den

24 Ekim 2017 Salı, 11:14

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği (KAMU-DER) tarafından en başarılı belediye başkanı ödülüne layık görüldü.

Manavgat Şelalesi Düzenleme Projesi ile Yılın En Başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanı seçilen Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e bir ödül de KAMU-DER geldi. Başkan Sözen, KAMUDER Dergisi, Web Sitesi ve Sosyal Medya Sayfalarında, Genel Merkez Yönetim Kurulu nezdinde ve derneğin 26 il temsilciliğinin yaptığı saha araştırması ve anketler sonucunda “Yılın En Başarılı Belediye Başkanı Ödülü’ne layık görüldü. Ankara’da düzenlenen KAMUDER 11. Geleneksel Ödül Törenine, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in başka bir programda bulunması nedeniyleBelediye Başkan Yardımcısı Aydın Öz katılarak ödülü teslim aldı. Başkan Sözen, ödülü Manavgat halkı adına aldıklarını söyleyerek dernek yönetimine teşekkür etti.

Başkan Şükrü Sözen, “Yaptığımız işlerin, halkımıza hizmet çabamızın ödüllerle taçlandırılması, bizlere her zaman şevk, onur ve çalışma azmi veriyor. Manavgat, tarihiyle, doğasıyla, içinde yaşayanyürekli, çalışkan insanlarıyla Antalya’nın en güzide, en nitelikli ilçelerinden birisi. Belediyeler halka hizmet için vardır. Bizler de halkımıza hizmet için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Halkımızın yüzünün gülmesi için gece gündüz çalışıyoruz. Biz belediyeciler için çocukların yüzündeki bir gülücük yeterli ancak bu tür ödüller de bizi bir kat daha sevindiriyor. Yaşadığımız kentte insanlarımızın yaşam kalitesinin artırılması için sunduğumuz hizmetlerin ödüllere layık görülmesi, son derece mutluluk verici. Aldığımız tüm ödülleri Manavgat halkı adına alıyoruz. Vatanını, bayrağını ve milletini seven, Atatürk ve Cumhuriyet değerlerine sonuna kadar bağlıolan insanların yaşadığı, huzurlu ve mutlu bir kent olan Manavgat’ımız herşeyin en iyisine en güzeline layıktır. Bizi bu ödüle layık gören KAMUDER’e teşekkür ederim” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz