Son Dakika
23 Nisan 2018 Pazartesi

Başkan Uysal, Vali Karaloğlu’na kitap imzaladı

19 Ekim 2017 Perşembe, 23:25

Muratpaşa Belediye Başkanı Av. Ümit Uysal, Vali Münir Karaloğlu’nu makamında ziyaret ederek, kendisinin yazdığı şiir kitabını imzalayarak hediye etti.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının gündeme geldiği ziyarette Vali Karaloğlu, Cumhuriyetin verdiği en büyük paye olan vatandaşlık unvanına sahip herkesin, düzenleyecek programın sahibi ve davetlisi olduğunu bir kez daha hatırlattı.

Devlet programı dışında, belediyelerin, siyasi partilerin, sivil toplum kuruluşlarının Cumhuriyet Bayramını özel programlarla kutladığını ve kutlamak istediğini belirten Vali Karaloğlu, bayram coşkusunun ve kutlamaların bir haftaya yayılmasını ve ayrım yapılmaksızın bütün kutlamaların coşkuyla ve geniş katılımlı gerçekleştirmek istediklerinin altını çizdi.

Bu yıl Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının bir haftaya yayılacak ve Antalya’nın her köşesinde kutlanacak olmasından büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Başkan Uysal, kutlamalar hususunda göstermiş olduğu kucaklayıcı yaklaşımdan dolayı Vali Karaloğlu’na teşekkür etti.

Ziyaretin sonunda Başkan Uysal, Vali Karaloğlu’na kendisinin kaleme aldığı ve imzaladığı ‘Lavinya’nın Aşkla İmtihanı’ kitabını hediye etti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz