Boztaş, “Festivaller yerli turist sayısını arttırıyor”

02 Aralık 2017 Cumartesi, 08:38

Şehrin, ticari ve ekonomik hayatına katkı sağlamak, sosyal hayatı hareketlendirmek ve bölgeye dinamizm katmak amacıyla bu yıl ikincisi gerçekleştirilen  “Şehirde Alışveriş Var” festivalinin talihlileri düzenlenen törenle ödüllerini aldı.

Antalya Merkez ve İlçelerindeki ticareti canlandırmak için gerçekleştirilen Antalya ShoppingDays’in (Antalya Alışveriş Günleri) kazananları kazanan talihlilere ödülleri ATSO’da düzenlenen törenle verildi. 25 TL alışverişle araba sahibi oldular. Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO),’nun da içinde yer aldığı Antalya Tanıtım A.Ş. tarafından organize edilen ve bu yıl ikinci kez düzenlenen Antalya Alışveriş Günleri ödül töreni gerçekleştirildi. Törene MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş başta olmak üzere  ATSO Başkanı Davut Çetin, ATSO Meclis Başkanı Süleyman Özer, Antalya Tanıtım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve ATSO Başkan Yardımcısı Yusuf Hacısüleyman, ATSO Başkan Yardımcısı Mustafa İssi, Yönetim Kurulu Üyeleri Ethem Tayfun Kavukcu ve Ayhan Kızılsavaş, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Yönetim Kurulu Üyesi Ali Kamburoğlu katıldı.

 “FESTİVAL BÖLGEMİZE GELEN YERLİ TURİST SAYISINI ARTIRIYOR”

Törende konuşan MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, şehrin ekonomisini canlandırmak ve şehre dışarıdan gelen kişilerin alışveriş yapmasını teşvik etmek amacıyla Şehirde Alışveriş Var festivalinin ikincisini düzenledikleri belirterek organizasyonun bölgeye gelen yerli turist sayısını artırdığını söyledi.

“ASIL KAZANAN EKONOMİMİZ OLDU”

Organizasyonun bu yıl daha da başarılı olduğunu kaydeden Boztaş, “Geleneksel hal getirdiğimiz festivalimizi devam ettireceğiz. Bu yıl talihlimizin birisi İstanbul’dan tatile gelen bir misafirimiz. Hem alan hem satan kazandı. Asıl kazanan şehrimizin ekonomisi oldu” dedi.

“YOĞUN TANITIM GERÇEKLEŞTİRDİK”

Alışveriş Günleri kapsamında ilçede yoğun bir tanıtım yaptıklarını ifade eden Boztaş, “İlçemizde afişlerle, broşürlerle, medya yoluyla organizasyonun tanıtımı için yoğun çaba sarf ettik. Kamuoyu oluşturmayı başardık. Manavgat’ta Alışveriş Günleri’ni ilçemizde Manavgat Belediyesi ile birlikte yürüterek ilçemizde organize edilen festivallere taşıyarak tanıtım gerçekleştirdik. Tarihi Manavgat Köprüsü yanındaki meydanda tanıtım yaptık. Güzel bir ekip çalışması ortaya konmuştur. Bu çalışmalarımızla etkinliğe olan ilgi arttığını düşünüyorum. Başta ATSO olmak üzere organizasyona destek veren ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN BOZTAŞ, MANAVGATLI TALİHLİLERE ÖDÜLLERİNİ VERDİ

Törende şanslı katılımcılara 7 otomobil, 7 televizyon, 7 tablet, 77 bisiklet, 777 basketbol topu kazanan talihlilere ödülleri MATSO Yönetim Başkanı Ahmet Boztaş ve protokol üyeleri tarafından verildi.

25 LİRAYA ARABA ALDILAR

Şehirde alışveriş Var organizasyonu kapsamında yaptıkları 25 liralık banka ve kredi kartı harcamasıyla çekilişe katılarak büyük ödül olan Fiat Linea marka araçları kazanan 7 talihliye anahtarları MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, ATSO Başkanı Davut Çetin, Meclis Başkanı Süleyman Özer, Başkan Yardımcısı Yusuf Hacısüleyman, ALTSO Yönetim Kurulu Üyesi Ali Kamburoğlu’nun elinden teslim aldı.

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz