Son Dakika
20 Mart 2018 Salı

Büyükşehirden okullarda temizlik çalışması

06 Şubat 2018 Salı, 10:56

Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat Hizmet birimi Temizlik işleri ekipleri, ilçedeki okullarda temizlik çalışması yaptı.

Büyükşehir Belediyesi ekipleri, 2017-2018 eğitim öğretim yılı yarıyıl tatilinin bitmesiyle birlikte Manavgat’ta bulunan okulların bahçelerinin tazyikli su ile temizliğini, peyzaj düzenlemesini ve kaldırım aralarında çıkan yabani ot temizliklerini yaptı. Büyükşehir Belediyesi temizlik işleri ekipleri, Fatih Anadolu Lisesi, Çağlayan Anadolu Lisesi, Çağlayan İlkokulu ve Ortaokulu, Dr Hüseyin Vural Özel Eğitim İlkokulu, Milli Egemenlik İlkokul ve Ortaokulu, İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Atatürk İlkokulu ve Ortaokulu, 15 Temmuz İmam Hatip Ortaokulu, 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu ve Ortaokulu, 60. Yıl İlkokulu ve Ortaokulu, Yunus Emre İlkokulu ve Ortaokulu, Toros İlkokulu ve Ortaokulu bahçe temizlik çalışmasını gerçekleştirdi.

ASAT bünyesinde faaliyet gösteren ekipler ve acil onarım aracı da, su tesisatı arızalı ve eksik olan okulların tesisat onarım ve değişim çalışmalarını tamamladı

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz