Son Dakika
23 Nisan 2018 Pazartesi

Dilenci eroin satarken yakalandı

03 Kasım 2017 Cuma, 13:17

Manavgat’ta ana caddelerde dilencilik yapan ve defalarca zabıta tarafından yakalanan E.M. polis tarafından düzenlenen operasyonda uyuşturucu satarken suçüstü yakalandı.

Manavgat Emniyet Müdürlüğü ekipleri Çakal Deresi mevkiinde uyuşturucu satışı yapıldığı bilgisi üzerine harekete geçti. Metruk binaya yapılan operasyonda, ilçede dilencilik yapan E.M.,  A.Ü. ve O.K.Y.’nin üzerlerinde ve bulundukları odada arama yapıldı.

Aramalarda daralı ağırlığı 8 gram ve 0,26 gram olan ayrı ayrı kağıda sarılı vaziyette eroin, makas, 2 kullanılmış şırınga, 2 teneke kutu altlığı, 1 paket açık limon tuzu ve uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen 120 TL ele geçirildi.

Manavgat’ta dilencilik yaptığı bilinen şüphelilerden E.M.’nin 100 TL karşılığında Ş.M.Ö. adlı kişiye de uyuşturucu madde sattığı anlaşılırken, Ş.M.Ö de polisin operasyonunda yakalandı.

E.M. ile A.Ü. ise uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanırken, Ş.M.Ö. ve O.K.Y. hakkında ‘Uyuşturucu madde kullanmak, bulundurmak ve uyuşturucu madde ticareti’ suçlarından adli işlem yapıldı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz