Son Dakika
20 Mart 2018 Salı

Dr. Yusuf Aydın’dan fotoğraf sergisi

09 Şubat 2018 Cuma, 11:15

Bilgi Hastanesi sahiplerinden Dr. Yusuf Aydın, geliri Şehit Mustafa Uysal İlköğretim Okulu’nun ihtiyaçları için kullanılmak üzere ‘Bir mevsim, iki gün iki şehir’ temalı fotoğraf sergisini açtı.

Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen serginin açılışına Kaymakam Mustafa Yiğit, Belediye Başkan Vekili Erşan Özden, belediye başkan yardımcıları Hasan Şimşek, Aydın Öz, MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatörü İbrahim büküş ve davetliler katıldı. Kurdelenin kesilmesinin ardından Dr. Yusuf Aydın, davetlilere tek tek fotoğrafları ve hikayelerini anlattı.

GELİRİ KÖY OKULUNA BAĞIŞLANACAK

Kendisinin 5 yıldır Side fotoğraf kulübüyle birlikte çalıştığını anlatan Dr. Yusuf Aydın, yurt içinde ve yurt dışında çeşitli fotoğraf gezilerine katıldığını söyledi. İlk defa sergi açtığını belirten Dr. Aydın, “’Bir mevsim, iki gün iki şehir’ adlı sergimde Manavgat ve Bolu’nun Yedigöller bölgesinde ki yaptığım birer günlük çalışmalardan 45 fotoğraf bulunuyor. Bu sergiden elde edilen gelir, Şehit Mustafa Uysal İlköğretim Okulu ve öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılacak” diye konuştu.

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz