Fen Lisesi öğrencilerinden Prof. Özkan’a ziyaret

27 Kasım 2017 Pazartesi, 13:42

Namık Karamancı Fen Lisesi’nin düzenlediği ‘Kariyer Günleri’nde, ilk kez tam yüz ve kol nakli operasyonlarını gerçekleştiren Prof. Dr. Ömer Özkan, öğrencilerle bir araya geldi.
Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Hastanesi B Blok Mor Salon’da düzenlenen etkinliğe, AÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Gülay Özbilim, Plastik Cerrahi ve Rekonstrüktif Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Özlenen Özkan, Doç. Dr. Ömer Halil Çolak ve Namık Karamancı Fen Lisesi son sınıf öğrencileri katıldı.
Okulun yönetimi ve rehberlik servisi tarafından düzenlenen Kariyer Günleri’ne AÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Gülay Özbilim ev sahipliği yaptı. Program öncesi öğrencilere tıp fakültesini gezdiren Prof. Dr. Özbilim, öğrencilere, üniversite giriş sınavlarına iyi çalışmalarını, yüksek puan almalarını ve Akdeniz Üniversitesi’ni tercih etmeleri söyledi.
Öğrenciler daha sonra Prof. Dr. Ömer Özkan bir araya geldi. Etkinlik için bir konu belirlemediğini, konuşma hazırlamadığını anlatan Prof. Dr. Özkan, öğrencilerle sohbet ortamında bir çalışma yapmak istediğini, onların sorularına cevap vereceğini söyledi. Prof. Dr. Özkan daha sonra öğrencilere merak ettiği konular hakkında bilgi verdi.

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz