Genç kızı kurtarmak isterken kendisi ırmakta kayboldu

04 Mayıs 2018 Cuma, 21:00

Manavgat Irmağına düşen Ezgi Çiçek’i (22) kurtarmak isteyen 25 yaşındaki Cihan Toplar ırmakta kayboldu.

Bugün saat 18:00 sıralarında Manavgat Irmağı kenarında duran Ezgi Çiçek, bir anda dengesini kaybederek ırmağa düştü. Genç kadının ırmağa düştüğünü gören yakındaki kafenin çalışan Cihan Toplar’da ırmağa kurtarmak için atladı. Genç kıza ulaşan Cihan Toplar, kıyıya çıkarmak için yüzerken ırmağın içinde oluşan girdapta kayboldu. Ezgi Çiçek ise yaklaşık 100 metre aşağıda vatandaşlar tarafından kurtarıldı.

Haber verilmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis, sağlık ve itfaiye ekibi sevk edildi. Sağlık ekipleri tarafından Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Ezgi Çiçek’in hayati tehlikesinin olmadığı belirtildi. Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekibi tarafından ırmağın her iki kenarında yapılan aramada Cihan Toplar bulunamadı.  Havanın kararmasıyla arama sonlandırıldı.

Olayı göre vatandaşların haber vermesiyle çok sayıda vatandaşta ırmak kenarına gelerek meraklı gözlerle arama çalışmalarını izledi. Bazı vatandaşların yaya köprüsü üzerine çıkarak sosyal medya hesaplarından canlı yayın yaptığı görüldü.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz