Son Dakika
20 Mart 2018 Salı

Gökçen Enç’ten şehit ailesine taziye ziyareti

05 Mart 2018 Pazartesi, 13:24

Ak Parti Antalya Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç, şehit olan Sözleşmeli Er Cumali Gür’ün ailesine taziye ziyaretinde bulundu ve Karacalar, Sülek ve Uzunkale mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla görüştü.

Mahalle ziyaretlerini Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Öz, ilçe yönetimi ve büyükşehir belediyesi ile ASAT’ın gerçekleştiren milletvekili Enç, Antalya’nın tüm mahallelerini ziyaret edip, halkla bir araya gelmeye çalıştıklarını belirtti. Bu yıl içerisinde bir çok mahalleyi ziyaret ettiğini belirten Enç, “Tek bir hane olsa da tek kişi yaşasa da gidiyor, elini sıkıyor, eğer bir sorunu varsa çözmeye gayret ediyoruz. Sadece seçimden seçime değil, sürekli vatandaşlarımızla iç içe olmaya çalışıyoruz. Yaptığımız ziyaretlerde hem vatandaşlarımızla dertleşiyor, hemde onların ihtiyaçlarını öğrenerek gidermek için çalışmalar yapıyoruz” dedi.

ŞEHİT AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİ

Ak Parti Antalya Milletvekili Enç, Irak’ın kuzeyinde şehit olan Sözleşmeli Er Cumali Gür’ün Kızılot’ta ikamet eden ailesine taziye ziyaretinde bundu. Şehidin anne ve kardeşleri ile bir süre sohbet eden Enç ardından Hacıobası kontrol noktasını ziyaret ederek bölgenin emniyeti için gece gündüz görev yapan jandarma ve polisleri de ziyaret etti. Kontrol noktasındaki yetkililerden bilgi alan Enç görev başındaki ekiplere kolaylıklar diledi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz