Hastanede 23 Nisan coşkusu

23 Nisan 2018 Pazartesi, 07:45

Manavgat Devlet Hastanesi çocuk servisinde yatakta ve ayakta tedavi gören çocuklar için 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programı yapıldı

Manavgat Devlet Hastanesi çocuk servisinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı düzenlenen etkinlikle kutlandı. Rukiye-Raşit Meşhur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin palyaço olarak çocuklarla ilgilendiği etkinlikte özel bir animasyon grubu ise balonlarla bir gösteri gerçekleştirdi.

Çocuk servisinde görevli doktorların katkılarıyla alınan hediyeler, yatakta tedavi gören çocuklara Manavgat Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Çınar, Hastane Müdürü Harun Karahan, Başhemşire Fatma Erdoğan ve Çocuk Servisi Hemşiresi Dilek Esen ve palyaçolar tarafından dağıtıldı.

Çocuk servisinde yatan çocuklara moral vermek ve 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı genç nesillere aktarmak amacıyla böyle bir etkinlik düzenlediklerini ifade eden Manavgat Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Çınar, “Etkinliğimizde servisimizde yaklaşık 15 tane çocuk hastamız var. Palyaço ve animasyon gösterisi ve çocuklarımıza takdim ettiğimiz bir takım hediyelerle birlikte hem onların gönüllerini aldık hem ailelere moral motivasyon manasında destek olduk. Bu manada bize destek veren arkadaşlarımıza, sağlık meslek lisesi öğrencilerimize ve öğretmenlerimize, müdürlerimize, çalışan hemşire arkadaşlarımıza ve doktorlarımıza ayriyeten teşekkür ediyorum. Güzel, coşkulu bir etkinlik oldu. Hem bizler hem de çocuklarımız için moral oldu” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz