Son Dakika
22 Ekim 2017 Pazar

Hırsızlık şüphelisi uyuşturucuyla yakalandı

06 Ekim 2017 Cuma, 21:20

Manavgat’ta hırsızlık şüphelisi ve yanında bulunan 2 kişiyle birlikte uyuşturucu madde ile yakalandı.

Manavgat’ın Yayla mahallesinde meydana gelen 3 ayrı motosiklet hırsızlığı ve elektrikli bisiklet hırsızlığı olayları üzerine İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği görevlileri tarafından araştırma başlatıldı. Yapılan araştırma sonucunda hırsızlık olaylarının şüphelisinin 22 yaşındaki M.E.G. olduğunu belirledi. Polis ekipleri tarafından yapılan araştırma ve takip sonucunda şüpheli M.E.G. ile beraberinde 18 yaşındaki Ş.G. ve 21 yaşındaki A.O.Ş. ile birlikte yakalandı. Şüphelilerin yapılan üst aramasında; daralı ağırlığı 24,20 gram eroin maddesi ele geçirildi.

Şüpheli M.E.G.’nin gösterdiği boş arazide bir motosiklet ile üçüncü kişilere satılan çalınan elektrikli bisiklet ve 2 motosiklet sattıkları kişilerden alınarak müştekilerine teslim edildi.

Şüpheli M.E.G. ‘Hırsızlık’ suçundan sevk edildiği adli makamlar tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.  Şüphelilere ayrıca ‘Kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak’ suçlarından adli işlem yapıldı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz