İbrahim Şenli MATSO başkanlığına aday

18 Şubat 2018 Pazar, 11:23

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası’nda (MATSO) Nisan ayında yapılması planlanan organ seçimlerinde, işadamı İbrahim Şenli başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Kendisini destekleyenlerle birlikte basın toplantısı düzenleyen İbrahim Şenli, Manavgat’ın 34 ili geride bırakan güçlü bir ekonomik yapıya sahip olduğunu ve ilçedeki iş adamlarına önemli  fırsatlar sunduğunu belirterek, “Kısacası imkanlar, fırsatlar elimizin altında, gözümüzün önündedir. Bu topraklar, bu doğa bize her şeyi cömertçe sunmuş. Bize düşen görev; elimizdeki değerlerin farkına varıp, bu değerleri en iyi şekilde kullanmak ve bu yönde çalışmalar yaparak, projeler üretmektir. Bunun için gerekli olan bilgi, beceri, tecrübe, kadro ve ekibimizle kararlılıkla varız” dedi.

Manavgat’ın sosyo kültürel gelişmesine katkı sağlamak istediklerini de anlatan MATSO başkan adayı Şenli, “Manavgat’ın tüm kesimine etki edecek adımlar atmak, yapılan çalışmalara katkıda bulunmak hedeflerimizden biri olacaktır. MATSO’yu, üyeleri  sektörleri birbirinden ayırmak için değil, birleştirmek için; Güven kırmak için değil, güven vermek için; Başkalarının yaptıklarını kendine mal etmek için değil, birlikte yaptık demek için; Ana çalışma alanından, rotasından çıkmış odayı, rotasına döndürmek ve yörüngesine oturtmak için,  MATSO Başkanlığına adaylığımı açıklıyorum” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz