İYİ Parti Manavgat ilçe teşkilatı açıldı

25 Nisan 2018 Çarşamba, 16:42

Antalya’nın ilçelerinde teşkilatlanmasını sürdüren İYİ Parti’de,  Manavgat ilçe teşkilatı binasının açılışı ve divan kurulunun tanıtımı gerçekleştirildi.

İYİ Parti ilçe binasının açılış törenine Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, CHP İlçe Başkanı Aliye Coşar, Ziraat Odası Başkanı Rasim Metin, Manavgat Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (MASMO) Başkanı Nezih Özgenç, CHP ilçe yöneticileri ile partililer katıldı. Açılış duasının ardından saygı duruşu yapıldı ve İstiklal Marşı okundu. İYİ Parti İlçe Başkanı Tuğba Vural Çokal açılış için gelen konuklarla tek tek ilgilendi.

İYİ Parti’nin geçen yıl Ekim ayında, artan işsizliğe, ekonomik darboğaza, komşularla olan sorunlara, kaynakların yanmlış kullanılmasına dur demek, hukuka olan güveni, yeniden tesis etmek, parlamenter sisteme geri dönmek, ülkede barış ve huzuru egemen kılmak, kadının toplum hayatındaki yerini almasını sağlamak, modern güvenilir bir eğitim, sistemini yeniden kurmak, Mustafa Kemal Atatürk ve onun kurduğu laik, demokratik Türkiye Cumhuriyetine sahip çıkmak için kurulduğunu belirten ilçe başkanı Tuğba Vural Çokal, “Şubat ayında şahsıma önerilen İYİ Parti kurucu ilçe başkanlığı görevini şeref duyarak, tereddüt etmeden kabul ettim. İYİ parti Manavgat İlçe Yönetim Kurulunu oluştururken her kesimden isimlere yer vermeye gayret ettik. Bu teveccüh sayesinde Manavgat’ı gerçek anlamda temsil eden çok değerli bir yönetim kurulu oluşturduk” dedi.  İYİ Parti İlçe Başkanı Çokal divan kurulu üyelerini kamuoyuna tanıttı.

İYİ Parti Manavgat İlçe Teşkilatı Divan Kurulu şu isimlerden oluştu: Tuğba Vural Çokal ( Başkan ), Ömer Faruk Çelebi ( Başkan Yrd), Meral Cebeci ( İlçe sekreteri), Şahin Akdoğan ( Muhasip) , İbrahim Celayiroğlu ( Esnaf İlişkileri vğe Sorunları ), Aydın Barut ( Turizm ve İş Dünyası), Kaan Kurt ( Sosyal Faaliyetler ), Hüsnü Atalay ( Tarım Politikaları ), Şekre Engin Durkaya ( Sosyal Medya ve iletişim), Linda Kavcı ( Eğitim-Kültür-Sanat )

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz