Son Dakika
20 Mart 2018 Salı

Manavgat polisine 3 yeni araç alındı

06 Şubat 2018 Salı, 18:34

Manavgat Asayişine Yardım ve Sosyal Dayanışma Derneği’nce alınan 2 otomobil ve minibüs, Manavgat Emniyet Müdürlüğü’nce hizmete sunuldu.

Manavgat’ta asayiş hizmetlerinin daha etkin ve verimli şekilde yürütülebilmesi amacıyla Manavgat Asayişine Yardım ve Sosyal Dayanışma Derneği tarafından 2 otomobil ve minibüs alımı yapıldı. Manavgat Emniyet Müdürlüğü’ne hibe edilen otomobiller ve minibüs hizmete sunuldu.

Manavgat Emniyet Müdürü Mustafa Hilmi Özgönül, araçların alımında emeği geçenlere teşekkür ederken, “Başta çok değerli dernek yöneticilerine, maddi ve manevi anlamda desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen, her platformda yanımızda olduklarını hissettiğimiz sivil toplum kuruluşu temsilcilerine, hayırsever işadamlarımıza bugüne kadar İlçe Emniyet Müdürlüğümüze yapmış oldukları katkılardan dolayı şahsım ve tüm personelim adına teşekkürü bir borç bilir, bu sorumluluk bilinciyle Manavgat halkının huzur ve refahı için gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğimizin tüm kamuoyu tarafından bilinmesini saygılarımla iletirim” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz