Manavgat yat çekek yeri çalışmaları hızlanacak

04 Aralık 2017 Pazartesi, 08:48

AK PARTİ Antalya Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç, Manavgat’ın en büyük ilçelerden biri olduğunu belirterek; “Hak ettiği ve ihtiyacı olan hizmetlerin eksiksiz bir şekilde yerine gelmesi için tüm Antalyalı milletvekili arkadaşlarımızla birlikte çalışıyoruz” dedi.

Manavgat’ta gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında MATSO Denizcilik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek yapımı devam eden tekne yapım atölyesi ve tersanesi inşaatı hakkında bilgi alana Ak Parti Antalya milletvekili Gökcen Özdoğan Enç açıklamalarda bulundu. Manavgat’ta yat ve çekek yerinin bir an önce tamamlanması için de Antalyalı milletvekilleri ile birlikte hareket edeceklerini ifade eden Enç, “Biz Ak Parti olarak Manavgat’ı önemsiyoruz. Eksiklerinin, ihtiyaçlarının özellikle halkın taleplerinin yerine getirilmesi konusunda üzerimize düşen görevleri yerine getirmek zorundayız. Halkımızın yollarla ilgili sıkıntısı var bunun için çalışıyoruz, yat çekek yeri için çalışmaları hızlandıracağız, organize sanayi bölgesinin bölgeye büyük katkı sağlayacağını düşünüyoruz ve bunun da bir an önce yapılması için gayret göstereceğiz” diye konuştu.

Milletvekili Enç’e Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Öz, Kadın Kolları Başkanı Şeyda Ünal Karakaya, Gençlik Kolları Başkanı Hasan Göktaş ve partililer eşlik etti.

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz