MHP’den köy ziyaretleri

22 Kasım 2017 Çarşamba, 08:44

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 25’nci dönem milletvekili Tarkan Akıllı Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Aslıhan Dinçer ve yönetim kurulu üyeleriyle Akseki’de ziyaretlerde bulundu.

Akseki İlçe yöneticileriyle görüşen Tarkan Akıllı, Aslıhan Dinçer ve beraberindekiler ardından mahalleleri ziyaret etti. Ziyaretlerde, muhtarlar, esnaflar ve vatandaşlarla görüşen MHP heyeti yaşanan sorunlar hakkında bilgi aldı.

Kırsal bölgelerde hayat şartlarının ekonomik zorluklar içinde devam etmeye çalıştığını belirten MHP’li Tarkan Akıllı, “Muhtarlarımıza vatandaşlarımıza genel başkanımız Devlet Bahçeli’nin selamlarını iletiyoruz. Önümüzdeki 2 gün boyunca mahallelerimizi tek tek ziyaret edeceğiz. Kırsal mahallerimizde yaşananları, vatandaşlarımızın Torosların zirvelerinde ekonomik durumlarını birebir görüyoruz. Bunları rapor haline getirip sunacağız” dedi. Tarkan Akıllı, ziyaretlerinin bundan sonra da aralıksız devam edeceğini söyledi.

MHP Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Aslıhan Dinçer’de, kırsal kesimlerde hayatın alabildiğine zorlaştığını, vatandaşların ekonomik durumlarının çaresizlik durumuna geldiğini, tarım ve hayvancılığın yok olma seviyelerine kadar indiğini belirtti.

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz