Son Dakika
23 Nisan 2018 Pazartesi

Minik öğrencilerden LÖSEV’e yardım

02 Kasım 2017 Perşembe, 11:59

Manavgat Başarı Koleji Anaokulu öğrencileri, sosyal sorumluluk projesi kapsamında LÖSEV Vakfı Antalya irtibat ofisine gıda yardımında bulundu.

Öğrenciler tarafından hazırlanan yardım malzemeleri anaokulu sınıf anneleri Fatma Gürses, Eda Özdemir, Azime Sert ve Gül Nihal İngeç tarafından LÖSEV’in Antalya irtibat ofisine teslim edildi. Ziyarette LÖSEV hakkında bilgi verilirken, anasınıfı anneleri de başlattıkları proje sayesinde farkındalık yaratarak sadece lösemili değil yardıma ihtiyacı olan diğer tüm kardeşlerimizin görülmesini amaçladıklarını vurguladı.

LÖSEV’in Türkiye’de çok önemli bir işlevi yerine getirdiğini ve göz ardı edilmemesi gereken bir kurum olduğunu belirtenBaşarı Koleji İlkokulu Müdürü Ali İbrahim Öz, “Löseminin hangimizin kapısını çalacağını bilemiyoruz. O yüzden böyle kurumlara elimizden geldiği kadar yardım etmeliyiz. Öğrencilerimizin önemli kazanımlar elde etmesini sağlayan sosyal sorumluluk projeleri devam edecektir. Böylesine güzel ve anlamlı bir projeyi hayata geçiren velilerimize, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz