Yeşilbağ kız futsal takımına yardım

01 Ocak 2018 Pazartesi, 12:54

Manavgat Yeşilbağ Cumhuriyet Ortaokulu Kız Futsal takımına Manavgat İlçe Spor ve Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından eşofman takımı, spor çanta ve top hediye edildi.

Manavgat’a 110 kilometre uzaklıkta Isparta sınırında bulunan, saha ve antrenman malzemesi olmamasına rağmen kurdukları kız futsal takımıyla hedefini il şampiyonluğu olarak belirleyen Yeşilbağ Cumhuriyet Ortaokulu öğrencilerine destek sürüyor. Bir sürü önce Antalya Büyükşehir Belediyesi Spor Dairesi Başkanlığı tarafından çeşitli spor malzemesi yardımı takıma, Manavgat İlçe Spor Müdürlüğü tarafından eşofman takımı ve spor çanta ile Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından top hediye edildi.

MÜDÜRLERDEN OKULA ZİYARET

Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürü Muammer Sarıdemir ve İlçe Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü, Yeşilbağ Cumhuriyet İlkokulu ve Ortaokulu ziyaret etti. Ziyarette okul müdür vekili Belin Ada ve öğretmenlerle görüşen Sarıdemir ve Karakaya okulda yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Okula öğrencilerle de sohbet eden Sarıdemir ve Karakaya, ihtiyaçları olup olmadığını sordu.

PARDUS EĞİTİMİ TAMAMLANDI

Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürü Muammer Sarıdemir, Yeşilbağ Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nda, öğretmenlere Pardus eğitimi verildiğini hatırlatarak, “İlçemizdeki etkileşimli tahtası kurulan son iki okulumuzdan birisi olan Cumhuriyet İlkokulu ve Ortaokulu’nda  Fatih Proje koordinatörümüz Ramazan Andırıcı tarafından, yerli ve Milli yazılımımız olan PARDUS yazılımı kurulumu yapıldı. En uzak köşelere kadar yerli ve Milli yazılımımızı taşımaya kararlıyız” dedi.

ÖĞRENCİ BAŞARI SÖZÜ VERDİ

Cumhuriyet Ortaokulu Kız Futsal takımı oyuncularıyla bir araya gelen Milli Eğitim Müdürü Muammer Sarıdemir ve Spor ve Gençlik Hizmetleri Müdürü Süleyman Karakaya, sporculara hediye olarak getirdikleri eşofman takımlarıyla spor çantalarını ve topları verdi. Verilen hediyeler nedeniyle çok mutlu olan öğrenciler, katılacakları Futsal turnuvalarında en iyi dereceyi yapacaklarına söz verdi.

You must be logged in to post a comment Login

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz